Ароматична свічка Gardenia Mr.SCRUBBER купити в Україні | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Gardenia Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Gardenia Mr.SCRUBBER

Ароматична свічка Gardenia Mr.SCRUBBER

Артикул: 0550

В наявності

favorite favorite
549 грн
- 1 +
Опис

Пристрастний, непередбачуваний, п'янкий аромат гарденії вабить безліччю відтінків і тонів, чарівним букетом, який звучить то ніжно, то експресивно, то з померанцевою кислинкою. Глибокий, чистий, витончений і владний аромат оголює чуттєвість, вабить солодкуватими вершково-кремовими нотами і зачаровує терпкими деревними нюансами. Розкішний аромат Gardenia ідеальний для романтичних, теплих вечорів.

Ароматична соєва свічка наповнює кімнату чарівним ароматом, створює настрій, пробуджує почуття і спогади, дарує неповторну атмосферу тепла і спокою. Натуральна соєва свічка горить чисто і довго, не виділяє небезпечних речовин.

Тип аромату: квітковий, солодкий.

Верхня нота: ваніль, померанець.

Нота серця: гарденія.

Базова нота: деревні ноти, мох.

Характеристики
Склад

Hydrogenated Soybean Oil, Parfum.

Спосіб використання

поставити свічку на достатньо жаростійкій поверхні. Використовувати для ароматизації, декорування, створення затишку в приміщеннях. Не допускати повного догорання свічки. Свічка не має горіти понад 4 години. Після запалювання свічка має горіти до повного розплавлення поверхні воску, щоб запобігти утворенню небажаних заглиблень, збереження оптимального горіння. У жодному випадку не залишати запалену свічку, розташовану поблизу займистих предметів, без догляду. Зберігати в недосяжному для дітей і домашніх тварин місці.

Мілілітри
225

Відгуки