Мило ручної роботи | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER

Мило ручної роботи

  • Бомби для ванни

  • Мило ручної роботи

  • Тверда піна для ванни

  • Сіль для ванни

Фільтри
Сортування
Фільтри
Застосувати
Сортування
Застосувати
Arrow down icon

Маркери

Категорія

  • Бомби для ванни

  • Мило ручної роботи

  • Тверда піна для ванни

  • Сіль для ванни

Ціна

до
Показати
Мило ручної роботи

Мило ручної роботи

В інтернеті є чимало інформації, як виготовляти мило і на цьому заробляти. Багато хто, занурюючись у світ миловаріння, дійсно ставить собі першочергову мету – робити гроші. У нас був дещо інший підхід: нас цей процес вабив, захоплював, хотілося навчитися створювати таке мило ручної роботи, яке буде не просто товаром, а повсякденним шматочком щастя та користі. У кожен брусок ми вкладаємо душу. У кожному втілюємо тандем максимальної турботи про шкіру і насолоди чудовими ароматами.

Який склад мила ручної роботи?

Виготовлення мила ручної роботи відбувається з якісних натуральних матеріалів. Використовується ретельно підібраний перелік активних компонентів, аби ваша шкіра могла отримати найвідповідніший догляд.

У роботі ми задіюємо гліцерин. Він зволожує і очищає шкіру, пом’якшує й підвищує пружність, інтенсифікує місцевий метаболізм та постачання корисних речовин в глибокі шари шкіри.

Мильна основа – натуральна безсульфатна. Сприяє ефективному і водночас делікатному очищенню, запобігає сухості та стягнутості, не несе шкоди гідроліпідному балансу. Без SLS – означає без шкідливих хімічних речовин, що так важливо для шкіри, її молодості, здоров’я і краси. Продукція без SLS – це однаково вдале мило ручної роботи для чоловіків та жінок.

Також ми додаємо в мило вітамін Е, що славиться мега турботою про шкірні покриви. Цей інгредієнт відновлює і омолоджує, зберігає колаген та еластин, протистоїть набрякам, почервонінням, висипанням і подразненням. Ми просто не могли залишити вас без таких значущих позитивних впливів.

Натуральне мило ручної роботи Mr.SCRUBBER для себе й на подарунок

Більшість наших виробів – це брускове сувенірне мило. Його легко тримати в руках, воно добре піниться, має приємні для очей колірні рішення і найніжніші для обличчя та тіла текстури, наповнює простір довкола чудовими ароматами. Якщо захочеться чогось більш оригінального, зможете вибрати гарне мило ручної роботи, наприклад, у формі фірмового каченяти або апетитного донатса. Мило від Mr.SCRUBBER – це той випадок, коли, якщо купуєш мило ручної роботи в подарунок, то виникає непереборне бажання взяти ще хоча б один брусочок для себе.

Ціна мила ручної роботи невисока, особливо, якщо врахувати всі його сильні сторони і відсутність навіть найменших «але». Вартість, зазначена на сайті, актуальна. Кожна гривня обумовлена функціональними перевагами і приємностями використання.

Купити мило ручної роботи Mr.SCRUBBER можна прямо зараз. Приймаємо замовлення онлайн і телефоном. Якщо потрібна консультація, обов’язково надаємо всю необхідну інформацію й допомагаємо з вибором.

Усі пропозиції Mr.SCRUBBER з цієї рубрики – це подарункове мило ручної роботи, яке не залишить байдужим. Обирайте!