Ароматична свічка Green Wood Mr.SCRUBBER купити в Україні | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Green Wood Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Green Wood Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Green Wood Mr.SCRUBBER
Хіт продажів
Ароматична свічка Green Wood Mr.SCRUBBER

Ароматична свічка Green Wood Mr.SCRUBBER

Артикул: 0554

В наявності

favorite favorite
549 грн
- 1 +
Опис

Динамічна і яскрава композиція Green Wood розкривається свіжими нотами соковитого лимона і середземноморських квітів, огортає терпкими деревними мотивами і томною амброю, дарує невагомий пудровий шлейф. Аромат звучить делікатно і пряно, має свій запальний і пристрастний характер, розсипається багатогранністю деревних нот, обволікає теплом і ніжністю квіткового букета.

Ароматична соєва свічка наповнює кімнату чарівним ароматом, створює настрій, пробуджує почуття і спогади, дарує неповторну атмосферу тепла і спокою. Натуральна соєва свічка горить чисто і довго, не виділяє небезпечних речовин.

Тип аромату: свіжий, фруктово-квітковий.

Верхня нота: лимон, цинія.

Нота серця: амбра, деревні ноти, сантоліна.

Базова нота: перець, кедр.

Характеристики
Склад

Hydrogenated Soybean Oil, Parfum.

Спосіб використання

поставити свічку на достатньо жаростійкій поверхні. Використовувати для ароматизації, декорування, створення затишку в приміщеннях. Не допускати повного догорання свічки. Свічка не має горіти понад 4 години. Після запалювання свічка має горіти до повного розплавлення поверхні воску, щоб запобігти утворенню небажаних заглиблень, збереження оптимального горіння. У жодному випадку не залишати запалену свічку, розташовану поблизу займистих предметів, без догляду. Зберігати в недосяжному для дітей і домашніх тварин місці.

Мілілітри
225

Відгуки