Ароматична свічка Sandalwood Mr.SCRUBBER купити в Україні | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Sandalwood Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Sandalwood Mr.SCRUBBER

Ароматична свічка Sandalwood Mr.SCRUBBER

Артикул: 0549

В наявності

favorite favorite
549 грн
- 1 +
Опис

Глибокий аромат теплого сандалу із солодкими ванільними нотами заспокоює, розслабляє, розливається у повітрі домашнім теплом і затишком, огортає небувалою ніжністю і красою.  Серце аромату - благородний екзотичний сандал. Його терпке пряне звучання доповнює солодка ваніль. Обволікаючий аромат Sandalwood ніби створений для затишних вечорів.

Ароматична соєва свічка наповнює кімнату чарівним ароматом, створює настрій, пробуджує почуття і спогади, дарує неповторну атмосферу тепла і спокою. Натуральна соєва свічка горить чисто і довго, не виділяє небезпечних речовин.

Тип аромату: пряний, деревний.

Верхня нота: калабрійський бергамот.

Нота серця: сандал.

Базова нота: ваніль, білий мускус.

Характеристики
Склад

Hydrogenated Soybean Oil, Parfum.

Спосіб використання

поставити свічку на достатньо жаростійкій поверхні. Використовувати для ароматизації, декорування, створення затишку в приміщеннях. Не допускати повного догорання свічки. Свічка не має горіти понад 4 години. Після запалювання свічка має горіти до повного розплавлення поверхні воску, щоб запобігти утворенню небажаних заглиблень, збереження оптимального горіння. У жодному випадку не залишати запалену свічку, розташовану поблизу займистих предметів, без догляду. Зберігати в недосяжному для дітей і домашніх тварин місці.

Мілілітри
225

Відгуки