MADE IN UKRAINE, АБО ДОГЛЯДОВА КОСМЕТИКА УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА
Назад

MADE IN UKRAINE, АБО ДОГЛЯДОВА КОСМЕТИКА УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

30 березня 2024 р.

Mr.SCRUBBER

MADE IN UKRAINE, АБО ДОГЛЯДОВА КОСМЕТИКА УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

У сучасному світі конкуренція на ринку косметики стає все більш жорсткою. Європейські, корейські та інші світові бренди завойовують серця споживачів, пропонуючи новітні розробки та інноваційні продукти. У такій конкурентній атмосфері українським виробникам доводиться не тільки дотримуватися високих стандартів якості, але й працювати над залученням уваги до власних брендів. Для споживачів це ніщо інше, як великий плюс: ринок наповнює різноманітна високоякісна косметика українського виробництва – обирай, що треба, плати недорого, насолоджуйся ефективністю використання. Взаємний плюс полягає ще й у відмові від російської косметики та від тих брендів, що не пішли з ринку агресора. На превеликий жаль, їх вистачає. На щастя, це послугувало каталізатором розвитку вітчизняного косметичного ринку. Сьогодні є достойні українські косметичні бренди, які активно розвиваються й вдосконалюються, впроваджують нові технології та стандарти виробництва. Це сприяє підвищенню якості продукції і популяризації української косметики як надійного і якісного вибору для споживачів. Б’юті-компанії з України розширюють коло поціновувачів і постійних клієнтів. Клієнти ж натомість знайомляться з чудовими засобами і мають змогу отримувати різнопланову користь від своєї, української, косметики.


Українське – найкраще!

І це не порожні слова. Шанувальникам бренду Mr.SCRUBBER нічого доводити й пояснювати не потрібно. Вони вже неодноразово переконалися в цьому, обираючи нашу доглядову косметику. Проте позаяк ще не всі мали таку прекрасну нагоду, хтось вперше про нас чує, хтось вперше хоче спробувати і ще розглядає всі «за» та «проти», ми аргументуємо сказане, тим самим довівши кращість того, що зроблено в Україні.

Почнімо, мабуть, з того, що сучасний косметичний ринок – це величезна варіативність пропозицій, яка буквально щодня поповнюється новими засобами. Це багатство і насичене різноманіття товарів з Франції, Італії, Кореї, Ізраїлю тощо. Але це також і українська косметика різних видових груп, для різних типів шкіри й частин тіла, для задоволення чималого переліку шкірних запитів. І саме продукти українського виробництва заслуговують на першочергову увагу з кількох причин:

 • 1. Якісним рівнем не поступаються імпортним виробникам, а нерідко й перевершують їх.
 • 2. Аналогічна та краща якість є більш доступною для українців.
 • 3. Виготовлення з натуральних інгредієнтів, без використання шкідливих складників наділяє українські засоби максимальною безпекою та дружністю для шкіри.
 • 4. Конкурентне середовище потребує оригінального й відповідального підходу, відтак на ринку з’являється ексклюзивна косметика (Україна), яка відповідає найсміливішим очікуванням.
 • 5. Наша косметика – це на лише про догляд і вже точно не про збагачення косметичних корпорацій. Українські бренди натуральної косметики (Mr.SCRUBBER так вже точно) вкладають у свої засоби душу. Віддано працюють, розвиваються, будують сучасні виробництва, продукують заледве не геніальні ідеї. Вони спрямовують свої таланти, вміння і знання, усі ресурси, котрі мають, на турботу про тебе і твою шкіру, на максимізацію твоєї краси та подовження молодості. В основі філософії – ти і твоя шкіра! І це прекрасно!

Тож, українські бренди доглядової косметики в наш час не просто можуть скласти гідну конкуренцію іноземним. Вони саме так і роблять. Не просто можуть бути найкращими, не дивлячись на усі перепони й випробування. Вони і є найкращі! Не на перспективу, а вже сьогодні, ось прямо зараз! Вони неодноразово довели кращість своєї натуральної продукції не лише на українському, а й на світовому б’юті-ринку. Нашу косметику люблять, а майстрів цінують Україна і світ. В ХХІ столітті і виробники, й споживачі зуміли успішно подолати комплекс меншовартості. Образ українського бренду зазнав прекрасних трансформацій. Українське стало асоціюватися с якістю, ефективністю та безпекою, що не може не радувати.


Високоякісна косметична продукція і не інакше

Як було сказано, однією з основних переваг української косметики є її висока якість і надійність. Виробники не йдуть на компроміси у питанні якості й використовують тільки найкращі інгредієнти та передові технології для створення своїх продуктів. Це дозволяє досягати максимальної ефективності при використанні кожного засобу і забезпечує безпеку для шкіри та волосся. 

Українські бренди косметики, поза сумнівами, гарантують якість та ефективність. Це не просто слова. Це підтверджується відповідними дослідженнями, а ще багатьма позитивними відгуками й рекомендаціями задоволених клієнтів. Виробники роблять акцент на застосуванні натуральних компонентів, природної сировини, безпечної для організму людини та довкілля. І неймовірним чином доповнюють безпеку приголомшливими результатами для споживачів, що й засвідчують клінічні випробування та лабораторні дослідження.

Наша косметика для догляду – це ні на секунду не сумніви, протиріччя чи потреба робити вибір на користь переваг, закриваючи очі на явні недоліки. Це абсолютна відповідність українським, європейським та міжнародним вимогам і стандартам. Це довершена репутація, казковий асортимент і гідна конкуренція світовим виробникам!

Ось основні аспекти, які характеризують високу якість української косметики:

 • • склад. А що таке склад? Правильно! Це найважливіше, що може бути в косметиці. Саме правильно розроблені формули косметичних продуктів, саме використання найкращих (дієвих та безпечних) інгредієнтів і є запорукою ефективних впливів та неймовірних результатів. Компоненти, що застосовуються в українських засобах, закуповуються у надійних постачальників, часто європейських, котрі обслуговують імениті торгові марки по всьому світу. Склад – це основа основ. І наші компанії добре це розуміють. Тому не допускають жодних «але», обираючи компоненти для б’юті-продукції;
 • • професіоналізм. Про найкращу якість і мова йти не може, якщо за справу беруться дилетанти. А так дуже часто буває у різних сферах по всьому світу. Тільки не в Україні і тільки не тоді, коли створюється косметика. Наше багатство – високопрофесійні спеціалісти на всіх виробничих ланках з неабияким досвідом. Може, ти не знала, але українські фахівці, зокрема й косметичної сфери, високо цінуються у світі. Благо, значна їх частина залишається вдома, щоб працювати в Україні і для українців, розробляти і створювати якісну косметику для кожного з нас;
 • • обладнання і технології. Рівень устаткування лідерів українського косметичного ринку аж ніяк не поступається технічному оснащенню європейських компаній. Так, нашим виробникам реалізувати це складніше, але вони викладаються на повну, розуміючи, що без найкращого обладнання достойної конкурентної якості не забезпечити. Комплектувати виробництво відповідною технікою – сьогодні не розкіш, а одна з першочергових потреб. Те ж саме стосується і технологічних рішень. Лише сучасні передові технології, лише відповідальний ретельний підхід до впровадження інновацій здатні забезпечити конкурентоспроможність. Тож, можеш бути певна: технології, що реалізуються в Україні, нічим не поступаються європейським і світовим;
 • • відповідність міжнародним стандартам і виробничій практиці GMP. Це ще один аргумент, що свідчить про якість нашої beauty-продукції. Не кожен український бренд косметики може сьогодні гарантувати вказану перевагу. Проте усі прагнуть до її забезпечення і роблять для цього усе можливе. А Mr.SCRUBBER так уже взагалі пройшов цей шлях й отримав сертифікацію за міжнародними стандартами ISO 9001:2015 і ISO 22716:2007. Ба більше, наші засоби повністю відповідають вимогам виробничої практики GMP. Ми представляємо косметику для обличчя, тіла і волосся не тільки на українському ринку, а й на польському, чеському, естонському, ірландському, молдовському та катарському. Тобто вона відповідає вимогам і стандартам усіх цих країн.


Доступність як одна із ключових переваг

Дороге імпортне – значить якісне, доступне вітчизняне – сумнівний варіант. Ти теж раніше керувалася таким принципом? Маємо надію, що дочитавши до цього місця, ти вже так не думаєш. Бо ця думка зовсім не відповідає дійсності.

Виробники, магазини косметики (Україна) нині прекрасно реалізують надважливу перевагу б’юті-продуктів – їхню доступність для широкого кола споживачів. Косметика пропонується за доступними цінами без втрати якості, що робить її особливо привабливою для багатьох людей. Вона недорога і при цьому, як було сказано вище, зовсім не поступається у якості своїм міжнародним аналогам й забезпечує надійний догляд за шкірою та волоссям. 

Як українським виробникам вдається досягти такого тандему переваг? Шляхом зменшених витрат на деякі аспекти, що складають собівартість. Якщо на компонентах та обладнанні економити в жодному випадку не можна, то явно не вони забезпечують доступність, чи не так? А що ж тоді? Ось хоча б кілька пунктів:

 • • значно менші транспортні витрати, з огляду на відсутність потреби перевозити товари на великі відстані;
 • • відсутність роялті материнської компанії;
 • • часто реалізація без посередників і, відповідно, без націнок;
 • • розумне регулювання рекламних бюджетів;
 • • рівень оплати праці в Україні, що відрізняється від закордонного.

Завдяки всьому цьому національні компанії забезпечують цінові переваги над імпортною продукцією. Споживачам не доводиться платити більше за достойну якість.


Косметика українських виробників – як обрати?

Вибір косметики українських виробників може бути складним завданням через великий асортимент і різноманітність пропозицій. Рекомендуємо не сприймати це як щось негативне. Це ж величезний плюс! Обирати є з чого, а будь-які складнощі можна подолати, знаючи, на що орієнтуватися.

Зайшовши в магазин косметики (Україна), чи то в звичайний, офлайновий, чи то в онлайн-магазин, звертай увагу на:

 • • вид косметичного продукту і його функціональне призначення;
 • • відповідність індивідуальним потребам та особливостям шкіри;
 • • склад засобу. Пам’ятай: інгредієнти вказуються від з найбільшим відсотком у складі до з найменшим. Прослідкуй, щоб не було речовин, які здатні спровокувати у тебе алергічну реакцію.

Краса сьогодення полягає в тому, що завжди можна поцікавитися відгуками клієнтів про той чи інший продукт. На просторах інтернету люди з радістю діляться досвідом, причому як позитивним, так і негативним. Вони не прагнуть нав’язати ту або іншу марку, вони розповідають свої враження від застосування. Відрізняти замовні відгуки від справжніх нескладно. Кілька хвилин – і ти вже можеш зорієнтуватися, де реальний досвід, варто чи ні купувати конкретний продукт. Також корисно радитися з фахівцями, наприклад, з консультантами брендів або надійними косметологами. Вони, як ніхто інший, посприяють правильному вибору. 

Хоча б раз спробуєш достойний продукт, не помилившись з вибором, і на власному досвіді впевнишся: українські виробники косметики – це високий рівень, відповідність стандартам якості й ефективності, це цілковите виправдання довіри, на що й заслуговує український споживач.


Українці обирають бренд косметики Mr.SCRUBBER. А ти?

Ми могли б запропонувати тобі якийсь топ, аби представити вартих уваги виробників косметики в Україні. Але не станемо цього робити через дві причини. Перша – подібних топів (топ-5, 7, 10 тощо) уже предостатньо створено без нас. Знайти їх і ознайомитися – не проблема, лиш би було бажання. Друга – не хочемо додатково ускладнювати тобі вибір і відбирати у тебе час. Просто розкажемо тобі трішки детальніше про Mr.SCRUBBER і нашу косметику. Тим паче, що кількість постійних клієнтів росте з кожним днем, адже наш асортимент здатен задовольнити практично будь-які запити. Не потрібно нікуди йти й годинами над чимось роздумувати, щось порівнювати і вибирати. Усе потрібне ти знайдеш у нас!

Пропонуємо твоїй увазі засоби для тіла, обличчя і волосся, косметику для ванни, лінійку продуктів для чоловіків, базовий та інтенсивний додатковий догляд, а також товари для створення затишку в домі, косметичні аксесуари й оригінальні ідеї для подарунків. Тобто з нами ти зможеш задовольнити численні різнопланові запити, виключивши потребу робити покупки у різних магазинах. А це мегазручно, погодься.

У нас ти зможеш обрати засоби для очищення, тонізування, живлення, зволоження, парфумування тощо. Креми, маски, сироватки, тоніки, скраби, пілінги, олії, шиммери, гелі, шампуні, дезодоранти і парфуми та багато іншого для задоволення будь-якої твоєї косметично-доглядової потреби. І хоча на вітчизняному ринку є багато вартих уваги брендів, далеко не кожен з них поки демонструє комплексний асортимент, а Mr.SCRUBBER – до твоїх послуг тут і зараз.

Наші клієнти цінують нашу продукцію, а ми цінуємо їхню довіру й робимо усе можливе і неможливе, аби не підвести. Гарантуємо високу якість, ефективність та доступність, що й робить доглядову косметику Mr.SCRUBBER улюбленим вибором для багатьох. У своїй роботі ми керуємося сучасними вимогами до якості, екологічністю та натуральністю, професійністю працівників та задоволенням потреб клієнтів. Наші засоби на «ти» зі шкірою та волоссям. Ми допомагаємо реалізувати комплексний догляд без невдалих експериментів, значних затрат на косметику та салонні косметичні процедури. Наші б’юті-інгредієнти – натуральні та безпечні, закуповувані в перевірених постачальників, що співпрацюють зі світовими брендами, формули – ретельно розроблені фахівцями-технологами і лікарями-косметологами, протестовані й ефективні, задля життєвої сили і краси. Ми не тестуємо продукцію на тваринах. Маємо європейський сертифікат GMP. До того ж, кожен продукт виглядає ексклюзивно, пахне приємно, текстуру має комфортну. І все це на додачу до гарантованого виконання свого призначення. Не миттєві ефекти, а довготривалі результати при належному регулярному застосуванні – це те, на що ти заслуговуєш, і що ми втілюємо в життя у кожному косметичному продукті.

Косметика українського виробника здобуває все більше популярності та визнання на вітчизняному та міжнародному ринках завдяки своїй високій якості, ефективності та доступності. Бренди, такі як Mr.SCRUBBER, стають символом успіху і надійності в косметичній індустрії, демонструючи свою конкурентоспроможність і здатність конкурувати зі світовими гігантами. Обирай українське для найкращої турботи про шкіру!

Завітай в каталог косметики Mr.SCRUBBER – зроби вибір на користь ідеального догляду!

Рекомендованні статті