Набір для догляду за волоссям Elixir Keratin купити в Україні | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER
Набір для догляду за волоссям Elixir Keratin
Набір для догляду за волоссям Elixir Keratin

Набір для догляду за волоссям Elixir Keratin

Артикул: 0286

В наявності

favorite favorite
1749 грн 1399 грн
- 1 +
Опис

Домашній СПА-догляд для ідеального волосся. Щоб зробити своє волосся густим, здоровим, з неймовірним блиском достатньо п'яти засобів з серії Elixir Keratin.

Шампунь без агресивних компонентів м'яко видаляє всі види забруднень, забезпечує необхідний догляд завдяки вмісту рицинової олії і кератину, відновлює його структуру зсередини. Скраб для шкіри голови здійснює делікатний пілінг прикореневої зони, видаляє відмерлі клітини та активізує ріст волосся. Він покращує кровообіг і живлення волосяних цибулин, в рази підвищує ефективність подальшого догляду. Маска з кератином, протеїнами шовку і натуральними оліями глибоко живить волоссся, робить його ідеально гладким і блискучим, усуває такі проблеми, як спутаність і тьмяність, запобігає травмуванню волосини під час розчісування. Олія для росту волосся проникає до волосяної цибулини, запобігає випадінню волосся і прискорює його ріст. При регелярному використанні активні компоненти сприяють пробудженню "сплячих" цибулин, суттєво підвищують густину волосся. Суха олія-парфум надає зачісці лоску і неймовірного аромату. Завдяки надлегкій текстурі не переобтяжує волосся, робить його ідеально гладким, надає здорового блиску.
Спосіб використання: 1-2 рази на тиждень скрабуйте шкіру голови сольовим скрабом, щоб відлущити відмерлі клітини, покращити живлення волосяних цибулин, пришвидшити ріст. Використовуйте шампунь по потребі. Щоразу після миття голови наносьте маску для відновлення волосся, щоб живити і зволожити його. 1-2 рази на тиждень перед миттям голови наносьте олію для росту волосся на всю довжину, приділяючи особливу вагу прикореневій зоні. Для ідеальної гладкості та здорового блиску  наносьте суху-олію парфум на волосся по потребі.
До набору входять:
• Скраб для волосся і шкіри голови Elixir Keratin, 100 ml 
• Шампунь для волоcся Elixir Keratin, 250 ml 
• Маска для відновлення волосся Elixir Keratin, 250 ml 
• Олія для росту волосся Elixir Keratin, 50 ml  
• Суха олія-парфум для волосся Elixir Keratin, 115 ml

Відгуки