НІЧНИЙ ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ: 10 ПРАВИЛ КРАСИ
Назад

НІЧНИЙ ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ: 10 ПРАВИЛ КРАСИ

19 квітня 2024 р.

Mr.SCRUBBER

НІЧНИЙ ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ: 10 ПРАВИЛ КРАСИ

Краса починається з догляду. Комплексного, регулярного, ретельного – правильного. Без такого навіть найпрекрасніша від природи шкіра обличчя поступово втрачатиме усі свої переваги. Даватимуть про себе знати то сухість і лущення, то подразнення та почервоніння, то втрата, пружності, гладкості, шовковистості, рівномірності кольору, текстури й інші негаразди. Доглядові б’юті-ритуали вкрай важливі, якщо хочеться якомога довше виглядати неперевершено. Виконуватися вони мають не просто щодня, а двічі на день: вранці та ввечері. І саме нічний догляд за обличчям – головний герой нашої сьогоднішньої статті.

Нічний догляд – надважлива складова ритуалу краси. Саме вночі шкіра отримує можливість відновлення і відпочинку після напруженого дня. Жодним чином не применшуємо значення денних доглядових процедур. Проте сьогодні хочемо поговорити про нічні (вечірні), адже досить часто саме під час них порушуються ключові правила. Якщо жінки уже здебільшого навчилися, як потрібно доглядати за шкірою обличчя вранці після пробудження, то з вечірніми ритуалами ще часто-густо трапляються хиби.

Щоб твій нічний догляд за шкірою був ефективним, пропонуємо передусім розібратися, чим він відрізняється від денного, а також розглянути десять мегаважливих вечірніх правил краси, аби ніколи не допускати помилок.


Догляд за шкірою обличчя вранці та ввечері – у чому різниця?

Ранковий і вечірній догляд мають свої особливості: 

√ Вранці головна мета – очищення та захист від зовнішніх факторів. Ранковий догляд за обличчям передбачає кілька важливих кроків (очищення, тонізація, зволоження, живлення, захист від сонця), щоб твоя шкіра була готовою до нового дня. Денні засоби розробляються з урахуванням потреби допомогти шкірі протистояти різноманітним зовнішнім негативам (забрудненням, сонячному ультрафіолету, змінам температур, вітру тощо) і, таким чином, не допускати передчасних проявів вікових змін, сухості, подразнень та подібних неприємностей.

Така доглядова косметика зазвичай має у складі захисні, зволожувальні й антиоксидантні компоненти, що зміцнюють природний бар’єр, підтримують оптимальний рівень гідратації та запобігають негативним впливам вільних радикалів. Добре зволожена й захищена шкіра не створює дискомфорту і відчуття стягнутості. Вона випромінює життєві сили та сяйво, має приємний тон і ніжна на дотик. А ще на такій шкірі краще фіксується макіяж, аби ти могла створювати будь-які образи й завжди виглядати прекрасно.

Нехтувати денним доглядом або виконувати його з пропусками (наприклад, сьогодні так, а завтра ні) настійно не рекомендуємо.

√ Вечірні цілі зосереджуються на сприянні зволоженню, живленню та відновленню шкіри. Хоча зволоження і живлення – спільні етапи для ранкового та вечірнього догляду, проте ввечері вони мають реалізовуватися інтенсивніше, що й враховує якісна косметика для нічної пори. Також вона уміло працює над пошкодженнями, яких шкіра зазнала протягом дня, й очищає від усього, що накопичилося на поверхні. Вечірнє очищення, до речі, може відрізнятися від ранкового. Виконувати його слід у два етапи: спочатку за допомогою гідрофільної олії (розчиняє усі види забруднень, надлишок себуму, макіяж і SPF), а потім – гелем або мусом (завершує очищувальну процедуру й, залежно від функціональних особливостей, забезпечує початковий догляд).

Вночі шкіра значно менше піддається зовнішнім негативам. Підвищується розслаблення, активізуються процеси регенерації, насичення вологою та поглинання поживних інгредієнтів. Тому акцент у догляді переноситься із захисту на відновлення, а також на зволоження та живлення. Тому у склад нічних засобів (кремів, сироваток, масок та ін.) виробники вводять різноманітні кислоти, рослинні екстракти, олії, гліцерин, баттери і вітаміни, які безперешкодно проникають в глибокі шари, сприяють регенеративним процесам та активації мікроциркуляції, інтенсивно зволожують, насичують корисними речовинами, підвищують гладкість, пружність і сяйво шкіри. Особливо важливо забезпечувати поставки в дерму корисних речовин, якщо вже з’явилися перші ознаки старіння, якщо обличчя явно сигналізує про таку потребу. А щоб відновлення, живлення та зволоження були максимально результативними, потрібна не лише правильна косметика, а й хороший достатній сон. Саме такі умови і для загального самопочуття важливі, й для стану шкіри.

Пам’ятай: вночі твоя шкіра має кращі можливості відновитися після важкого дня, тому догляд за обличчям вкрай важливий.

Що ж, із особливостями ранкових та вечірніх процедур розібралися, а тепер перейдімо безпосередньо до 10 ключових правил, які в жодному випадку не рекомендуємо порушувати. Їхнє сумлінне дотримання допоможе твоїй шкірі завжди сяяти здоров’ям і молодістю.


№ 1. Ніколи не лягай спати, доки не очистиш шкіру обличчя

Очищення – це основний крок нічного догляду. З нього потрібно починати і ним у жодному випадку не можна нехтувати. Відсутність належного очищення – прямий шлях до забитості пор, появи чорних цяток, подразнень, акне, набряклості й навіть алергії. Це не просто відсутність боротьби з ознаками передчасного старіння, це їх стимуляція і пришвидшення.

Ніколи, навіть якщо дуже втомилася, не йди спати з залишками макіяжу та інших денних забруднень, аби твоя шкіра могла за ніч як слід відновитися, аби ніщо не заважало їй дихати й оздоровлюватися під час сну. Виконуй очищення шкіри обличчя у 2 етапи: гідрофільна олія + пінка або гель для вмивання. Після цього не забувай про тонізацію. І належна основа для здоров’я та краси твоєї шкіри буде закладена.

Якісні та ефективні засоби для очищення шкіри обличчя можеш підібрати тут.


№ 2. Здійснюй трьохетапний вечірній догляд за обличчям

Очищення – це основа, фундамент, але не єдиний компонент комплексного догляду. На ньому базуються усі наступні доглядові процедури, тому й, зокрема, воно таке важливе. Проте самим ним обмежуватися не слід. Загальноприйнята формула з підтвердженою ефективністю – очищення + тонізування + зволоження та живлення. Дотримуйся цих трьох етапів під час вечірнього догляду – й невдовзі сама зрозумієш, чому вони такі важливі.

Різнопланова доглядова косметика для обличчя уже чекає на тебе в нашому каталозі. Обрати відповідні типу та потребам шкіри засоби буде нескладно.


№ 3. Не використовуй денні засоби замість нічних і навпаки

Денні і нічні продукти (зараз не говоримо про універсальні засоби для обличчя, котрі можна застосовувати як вранці, так і ввечері) мають різні формули, що відповідають потребам шкіри в різний час доби. Використовуй їх належним чином та за призначенням. Не замінюй денний догляд нічним і навпаки.

Нічна косметика має підвищені концентрації вітамінів та антиоксидантів, а також специфічні інгредієнти для відновлення шкіри вночі. Удень цим компонентам на твоєму обличчі не місце, адже вони можуть інтенсифікувати негативний вплив сонця, провокуючи подразнення й пігментацію. Денні ж засоби на ніч можуть узагалі не мати ніякої ефективності, позаяк покликані захищати, а не відновлювати. До того ж, вони можуть мати складники, які вночі дермі зовсім не потрібні, як от SPF-фактор.

Ба більше, ці дві групи б’юті-продуктів, як правило, відрізняються консистенцією. Денні засоби більш легкі, а нічні – поживніші, насиченіші та щільніші. Щоб протягом дня не відчувати важкість на обличчі, бажання піти змити усе із себе, аби декоративна косметика не поплила, а вночі надмірна легкість не спровокувала недостатність догляду й, відповідно, незадовільний вигляд на ранок, не міняй денний та нічний догляд місцями, не застосовуй засоби однієї групи і вранці, й увечері.


№ 4. Не тягни до останнього

Оптимально здійснювати нічний догляд за обличчям за 40-60 хвилин до того, як лягти в ліжко. Іноді спеціалісти рекомендують узагалі за годину-дві, орієнтовно до 21-22 години. Чому так? Щоб основна частина активних компонентів встигла поглинутися шкірою, а не подушкою. 

Якщо цього правила не дотримуватися, крем, маска, сироватка не лише не принесуть тобі очікувану користь, а й забруднять наволочку, створивши на ній прекрасні умови для розвитку бактерій. Потім не питай, звідки взялися нові висипи на обличчі. Це дуже поширене джерело їх появи.


№ 5. Пам’ятай: багато засобу – не означає краще

Не потрібно нічні засоби для зволоження, живлення та відновлення застосовувати з фанатизмом. Щовечора – так. В надмірних обсягах і якомога товстішим шаром – ні. Доглядай за шкірою, але не перенавантажуй її. Шукай баланс.

Якщо переборщиш з вечора, до прикладу, з кремом, існує величезна ймовірність, що вранці у всій своїй «красі» проявиться набряк обличчя, ніби ти спала недостатньо або й зовсім не спала.

Якщо засіб уже нанесла й помітила/відчула, що його на обличчі забагато, не хвилюйся. Змивати й починати вечірній догляд спочатку не потрібно. Просто хвилин через 15 промокни обличчя чистою сухою серветкою, аби прибрати надлишок.


№ 6. Враховуй вікові особливості та потреби шкіри

Практично, як і будь-яку іншу доглядову косметику, нічні засоби необхідно підбирати, з урахуванням типу та індивідуальних потреб шкіри, а ще вікових особливостей. Шкіра змінюється з віком, тому важливо реалізовувати доглядові ритуали, які відповідають її потребам на кожному етапі життя.

Ні, нічний догляд потрібен не лише зрілій шкірі, як багато хто думає. Молодій теж потрібен, просто інший. Якщо взяти очищення, воно актуальне у будь-якому віці. А ось з іншими ефектами і засобами уже є відмінності. Так, до 25 років акцент має робитися на зволоженні, потім – на живленні, оновленні та підтримці пружності. У будь-якому віці мають враховуватися потреби шкіри. Якщо вона суха, її треба зволожувати і живити, якщо подразнена – заспокоювати, якщо все добре, шкіра нормальна і здорова, іноді можна обійтися лише очищенням та тонізуванням. Після 30-ти років нічні креми та маски потрібні усім типам шкіри. А в багатьох випадках, особливо ще через кілька років, вечірній догляд обов’язково доповнити і сироваткою. Загалом же активний нічний догляд не заборонений і до тридцятирічного віку, просто має обиратися й застосовуватися за показами, наприклад, якщо шкіра зазнала стресу або схильна до висипань.

Обирай креми та сироватки, а також маски для обличчя із нашого асортименту, які максимально задовольнять потреби саме твоєї шкіри.


№ 7. Не забувай про зону навколо очей та губи

Не залишай поза увагою засоби для догляду за ніжною ділянкою навколо очей. Вони допоможуть зменшити зморшки, підтягнути шкіру й запобігти/позбавитися від темних кіл. Ця особлива зона потребує не лише денного, а й спеціального нічного догляду, загальна косметика для обличчя не впорається. Потрібен саме крем під очі, а не просто для обличчя. Він може бути тим же, що і вранці, але призначеним саме для периорбітальної зони.

Не менш важливо на ніч доглядати за губами, аби вони залишалися гладенькими, м’якими та ніжними. Обирай косметику для губ тут і пам’ятай: тільки комплексний догляд допоможе тобі зберегти молодість та красу на довгі роки.


№ 8. Виконуй доглядові процедури у релакс-атмосфері

Якщо вранці в пріоритеті – заряд енергії та бадьорості, то ввечері – розслаблення і спокій. Якщо можеш, створи спокійну атмосферу загалом і під час виконання доглядових ритуалів зокрема, щоб максимально розслабитися й насолодитися процедурами.

Не поспішай, включи тиху заспокійливу музику, приглуши світло і насолоджуйся кожною секундою, кожним ніжним доторком і запахом. Зосередься на приємному, на піклуванні про себе, поринь в атмосферу спокою та релаксу.

До речі, максимізувати особливість моменту допоможуть аромасвічки. Обери улюблений аромат з-поміж неймовірних рішень Mr.SCRUBBER – і кайфуй!


№ 9. Створи комфортні умови для сну і спи достатньо часу

Будь-який, навіть найправильніший та найретельніший догляд можна звести нанівець, якщо мало й погано спати. Якісний сон – це ключ до здоров’я та краси шкіри. Створи для нього усі можливі передумови.

Не пий перед сном чай та каву. Не вживай жирну і солону їжу. Прослідкуй, щоб у спальні була комфортна температура. Надто спекотно або з інтенсивною роботою кондиціонера – не варіант, адже це може стати стресом для шкіри й заблокує відновлювальні процеси в її клітинах. Незручна подушка, неприємна на дотик постільна білизна – теж погано, адже ти не зможеш максимально розслабитися й відпочити. Спи так, щоб ніщо тобі не заважало висипатися, щоб було якомога комфортніше – зробиш неймовірний вклад у власну красу.

Дуже добре, якщо ти зможеш спати вночі по 7-9 годин, якщо фаза глибокого сну, коли відновлення, детокс і регенерація відбуваються найактивніше, буде достатньою для твого організму. Адже науковці довели, що під час глибокого сну шкірні клітини діляться в рази активніше. Тобто шкіра оновлюється інтенсивніше і старіє значно повільніше. А додай сюди ефективний нічний догляд – і результати отримаєш неймовірні! Якщо ж будеш нехтувати наведеними порадами, вранці від набряків та інших недоліків навіть найкращий крем може не врятувати.


№ 10. Обирай косметику, яка не підведе

Використовуй якісні засоби, котрі мають підтверджену ефективність і безпеку. Наприклад, екстремально зволожувальну маску для обличчя та сироватку-еліксир для інтенсивного відновлення Good Night My Beauty Mr.SCRUBBER. Це чудовий вибір для нічного догляду! Ці засоби дієво трудитимуться на розгладження і підвищення пружності, забезпечуватимуть насичення киснем, вологою та поживними речовинами. З ними помітно покращають колір і текстура твоєї шкіри. Ти гарантовано будеш задоволена результатами, переконавшись, що нічний догляд за обличчям – те, що треба. Ти спатимеш, а вони працюватимуть! Ідеально!


Дотримуйся цих 10 правил – подаруй своїй шкірі здоров’я, красу, свіжість та сяйво!

НІЧНИЙ ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ: 10 ПРАВИЛ КРАСИ

Рекомендованні статті