Щітка для сухого масажу Mr.SCRUBBER купити в Україні | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER
Щітка для сухого масажу Mr.SCRUBBER
Щітка для сухого масажу Mr.SCRUBBER
Щітка для сухого масажу Mr.SCRUBBER
Щітка для сухого масажу Mr.SCRUBBER
Щітка для сухого масажу Mr.SCRUBBER
Щітка для сухого масажу Mr.SCRUBBER
Щітка для сухого масажу Mr.SCRUBBER
Щітка для сухого масажу Mr.SCRUBBER

Щітка для сухого масажу Mr.SCRUBBER

Артикул: 0200

В наявності

favorite favorite
699 грн
- 1 +
Опис

Щітка для сухого масажу з натуральної деревини і кактусових волокон від Mr.SCRUBBER – ідеальний помічник у формуванні бездоганного тіла. Натуральні ворсинки ретельно масажують тіло, сприяють виведенню шлаків, токсинів і зайвої рідини з міжклітинного простору, вирівнюють і підвищують тонус шкіри. Довга ручка з натуральної деревини дозволяє пропрацювати всі ділянки тіла.
Що таке сухий масаж?
Сухий масаж – це один із найдієвіших видів самомасажу, який найдоцільніше робити вранці перед душем сухою щіткою по сухому тілу. Він стимулює крово- і лімфообіг , відлущує відмерлі клітини, має виражену антицелюлітну дію, суттєво зменшує розтяжки і покращує загальне самопочуття.
Переваги сухого масажу
Лімфодренаж
Пришвидшення руху лімфи і запобігання її застою – одна з найголовніших переваг сухого масажу. Слід зазначити, що бажаного ефекту можна досягти тільки за умови регулярного проведення самомасажу. Користуючись щіткою 1-2 рази на тиждень, вже через декілька застосувань можна буде помітити суттєве зменшення набряків, розгладження і пом’якшення шкіри.
Відлущення
Регулярна і ефективна ексфоліація шкіри дозволяє їй нормально дихати, активізує захисну функцію, пришвидшує міжклітинний обмін. Сухий масаж до того ж оздоровлює шкіру, усуває прояви гіперкератозу (гусячої шкіри), запобігає вростанню волосин після епіляції, підвищує тургор і еластичність шкіри.
Тонізування
Регулярний сухий масаж має потужну тонізуючу дію. Завдяки якій шкіра стає гладкою, з ідеально рівним тоном і рельєфом. Водночас, тонізуючий ефект є певним протипоказанням для використання щітки ввечері людьми з чутливою нервовою системою.  Якщо після використання щітки ввечері, ви не можете довго заснути, перенесіть масаж на ранок.
Правила сухого масажу 
Рух знизу догори
При проведенні масажу обов’язково рухайтеся за напрямком лімфотоку: знизу вверх. Від розтирання ступень, щиколоток, ікр, колін, до кругових рухів по стегнах, пропрацювання рук: від пальців до плечей. Дещо ніжніше потрібно натискати на тіло. Живіт масажується лише по годинниковій стрілці.
Поступове збільшення інтенсивності
Не намагайтеся одразу досягти помітних результатів, розпочинайте з легких погладжувань і поступово збільшуйте силу натиску. Якщо після процедури відчувається дискомфорт, наступного разу потрібно зменшити час масажу і силу натиску.
Тривалість
Сухий масаж займає не більше 7-10 хвилин.
Відновлення водного балансу
Після масажу прийміть контрастний душ, випийте склянку теплої води з лимоном і нанесіть на тіло живильний крем.
Використовуйте щітку для сухого масажу Mr.SCRUBBER за призначенням. Уникайте намочування для запобігання розтріскування. При потраплянні води протріть щітку насухо та покладіть щетиною вниз до повного просушування.
Увага! Щітку не можна застосовувати на пошкоджених ділянках, порізах, висипах, при варикозі.

Характеристики
Склад

Cactus fiber (Кактусове волокно), Alder wood (Деревина ясена).

Спосіб використання

виконуйте масаж сухою щіткою по сухому тілу. Рухайтеся знизу догори.

Відгуки