Аромадифузор для дому Verbena Mr.SCRUBBER купити в Україні | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER
Аромадифузор для дому Verbena Mr.SCRUBBER
Аромадифузор для дому Verbena Mr.SCRUBBER

Аромадифузор для дому Verbena Mr.SCRUBBER

Артикул: 0559

В наявності

favorite favorite
649 грн
- 1 +
Опис

Терпкий і вишуканий, свіжий з невагомими солодкими нотами, лимонний аромат вербени переносить в часи яскравих почуттів і чистих емоцій Скарлет О'Хара, асоціюється з благородною елегантністю і спокійною впевненістю. Вербена активізує творчий потенціал, усуває втому, стреси, навантаження, нормалізує сон, сприяє духовному розвитку. Свіжий аромат Verbena ніби створений для сучасних інтер'єрів у мінімалістичному стилі.

Аромадифузор – це стильний елемент декору і домашнього затишку, неповторний аромат і тонка естетика сучасного дому. Стриманий лаконічний дизайн робить аромадифузор чудовим доповненням сучасного інтер'єру, а вишуканий парфум дарує стійкий і особливий аромат.

Тип аромату: квітковий, свіжий.

Верхня нота: ягоди ялівцю.

Нота серця: вербена, цитрусові.

Базова нота: зелені ноти.

Характеристики
Склад

Methoxymethylbutanol (3-methoxy-3-methyl-1-butanol), Parfum

Спосіб використання

1. Обережно дістати засіб з коробки.
2. Відкрутити кришку, витягнути пластмасову прозору заглушку.
3. Закрутити кришку на місце.
4. Палички вставити в ароматичну рідину, а через 5-10 секунд перевернути палички i знову вставити їх у флакон іншими кінцями.

Для випаровування не потрібне нагрівання, випаровування відбувається за кімнатної температури. Інтенсивність випаровування можна регулювати кількістю одночасно вставлених в аромадифузор паличок (чим більше паличок, тим інтенсивніше випаровування). Тривалість ароматизації приміщення до 90 днів. Робоча площа до 20 М2.

Мілілітри
160

Відгуки