Ароматична свічка Verbena Mr.SCRUBBER купити в Україні | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Verbena Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Verbena Mr.SCRUBBER

Ароматична свічка Verbena Mr.SCRUBBER

Артикул: 0548

В наявності

favorite favorite
549 грн
- 1 +
Опис

Терпкий і вишуканий, свіжий з невагомими солодкими нотами, лимонний аромат вербени переносить в часи яскравих почуттів і чистих емоцій Скарлет О'Хара, асоціюється з благородною елегантністю і спокійною впевненістю. Вербена активізує творчий потенціал, усуває втому, стреси, навантаження, нормалізує сон, сприяє духовному розвитку. Свіжий аромат Verbena ніби створений для сучасних інтер'єрів у мінімалістичному стилі.

Ароматична соєва свічка наповнює кімнату чарівним ароматом, створює настрій, пробуджує почуття і спогади, дарує неповторну атмосферу тепла і спокою. Натуральна соєва свічка горить чисто і довго, не виділяє небезпечних речовин.

Тип аромату: квітковий, свіжий.

Верхня нота: ягоди ялівцю.

Нота серця: вербена, цитрусові.

Базова нота: зелені ноти.

Характеристики
Склад

Hydrogenated Soybean Oil, Parfum.

Спосіб використання

поставити свічку на достатньо жаростійкій поверхні. Використовувати для ароматизації, декорування, створення затишку в приміщеннях. Не допускати повного догорання свічки. Свічка не має горіти понад 4 години. Після запалювання свічка має горіти до повного розплавлення поверхні воску, щоб запобігти утворенню небажаних заглиблень, збереження оптимального горіння. У жодному випадку не залишати запалену свічку, розташовану поблизу займистих предметів, без догляду. Зберігати в недосяжному для дітей і домашніх тварин місці.

Мілілітри
225

Відгуки