Ароматична свічка Bergamot Mr.SCRUBBER купити в Україні | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Bergamot Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Bergamot Mr.SCRUBBER

Ароматична свічка Bergamot Mr.SCRUBBER

Артикул: 0552

В наявності

favorite favorite
549 грн
- 1 +
Опис

Кришталево чистий, насичений і свіжий аромат бергамота у поєднанні з ніжними квітковими і терпкими деревними нотами звучить по-особливому! Розкривається як ранкова прохолода і огортає комфортом, піднімає настрій, бадьорить і тонізує, підвищує стресостійкість. Свіжий аромат Bergamote ніби створений для активних, позитивних і життєрадісних підкорювачів долі.

Ароматична соєва свічка наповнює кімнату чарівним ароматом, створює настрій, пробуджує почуття і спогади, дарує неповторну атмосферу тепла і спокою. Натуральна соєва свічка горить чисто і довго, не виділяє небезпечних речовин.

Тип аромату: свіжий, терпкий.

Верхня нота: квіти апельсина.

Нота серця: бергамот.

Базова нота: сіль, деревні ноти.

Характеристики
Склад

Hydrogenated Soybean Oil, Parfum.

Спосіб використання

поставити свічку на достатньо жаростійкій поверхні. Використовувати для ароматизації, декорування, створення затишку в приміщеннях. Не допускати повного догорання свічки. Свічка не має горіти понад 4 години. Після запалювання свічка має горіти до повного розплавлення поверхні воску, щоб запобігти утворенню небажаних заглиблень, збереження оптимального горіння. У жодному випадку не залишати запалену свічку, розташовану поблизу займистих предметів, без догляду. Зберігати в недосяжному для дітей і домашніх тварин місці.

Мілілітри
225

Відгуки