Аромадифузор для дому Bergamot Mr.SCRUBBER купити в Україні | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER
Аромадифузор для дому Bergamot Mr.SCRUBBER
Аромадифузор для дому Bergamot Mr.SCRUBBER

Аромадифузор для дому Bergamot Mr.SCRUBBER

Артикул: 0563

В наявності

favorite favorite
649 грн
- 1 +
Опис

Кришталево чистий, насичений і свіжий аромат бергамота у поєднанні з ніжними квітковими і терпкими деревними нотами звучить по-особливому! Розкривається як ранкова прохолода і огортає комфортом, піднімає настрій, бадьорить і тонізує, підвищує стресостійкість. Свіжий аромат Bergamote ніби створений для активних, позитивних і життєрадісних підкорювачів долі.

Аромадифузор – це стильний елемент декору і домашнього затишку, неповторний аромат і тонка естетика сучасного дому. Стриманий лаконічний дизайн робить аромадифузор чудовим доповненням сучасного інтер'єру, а вишуканий парфум дарує стійкий і особливий аромат.

Тип аромату: свіжий, терпкий.

Верхня нота: квіти апельсина.

Нота серця: бергамот.

Базова нота: сіль, деревні ноти.

Характеристики
Склад
Methoxymethylbutanol (3-methoxy-3-methyl-1-butanol), Parfum.
Спосіб використання
  1. Обережно дістати засіб з коробки.
  2. Відкрутити кришку, витягнути пластмасову прозору заглушку.
  3. Закрутити кришку на місце.
  4. Палички вставити в ароматичну рідину, а через 5-10 секунд перевернути палички i знову вставити їх у флакон іншими кінцями.

Для випаровування не потрібне нагрівання, випаровування відбувається за кімнатної температури. Інтенсивність випаровування можна регулювати кількістю одночасно вставлених в аромадифузор паличок (чим більше паличок, тим інтенсивніше випаровування). Тривалість ароматизації приміщення до 90 днів. Робоча площа до 20 М2.

Мілілітри
160

Відгуки