Ароматична свічка Citron Mr.SCRUBBER купити в Україні | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Citron Mr.SCRUBBER
Ароматична свічка Citron Mr.SCRUBBER

Ароматична свічка Citron Mr.SCRUBBER

Артикул: 0551

В наявності

favorite favorite
549 грн
- 1 +
Опис

Citron – це розкішна увертюра свіжо-шипрових ароматів, яка відкривається кожного разу з нового ракурсу: вранці - освіжаючими нотами лимона і терпкуватими напівтонами цитронелли, ввечері - благородною гіркуватістю і зігріваючим теплом чорного чаю. Розкішний аромат Citron тонізує, бадьорить, відкриває нові енергетичні канали, надає сил. 
Ароматична соєва свічка наповнює кімнату чарівним ароматом, створює настрій, пробуджує почуття і спогади, дарує неповторну атмосферу тепла і спокою. Натуральна соєва свічка горить чисто і довго, не виділяє небезпечних речовин.
Тип аромату: свіжий, шипровий.
Верхня нота: цитронелла.
Нота серця: лимон, шипрові ноти.
Базова нота: чорний чай, білий мускус.

Характеристики
Склад

Hydrogenated Soybean Oil, Parfum.

Спосіб використання

поставити свічку на достатньо жаростійкій поверхні. Використовувати для ароматизації, декорування, створення затишку в приміщеннях. Не допускати повного догорання свічки. Свічка не має горіти понад 4 години. Після запалювання свічка має горіти до повного розплавлення поверхні воску, щоб запобігти утворенню небажаних заглиблень, збереження оптимального горіння. У жодному випадку не залишати запалену свічку, розташовану поблизу займистих предметів, без догляду. Зберігати в недосяжному для дітей і домашніх тварин місці.

Мілілітри
225

Відгуки