Аромадифузор для дому Citron Mr.SCRUBBER купити в Україні | Натуральна косметика Mr.SCRUBBER
Аромадифузор для дому Citron Mr.SCRUBBER
Аромадифузор для дому Citron Mr.SCRUBBER

Аромадифузор для дому Citron Mr.SCRUBBER

Артикул: 0562

В наявності

favorite favorite
649 грн
- 1 +
Опис

Citron – це розкішна увертюра свіжо-шипрових ароматів, яка відкривається кожного разу з нового ракурсу: вранці - освіжаючими нотами лимона і терпкуватими напівтонами цитронелли, ввечері - благородною гіркуватістю і зігріваючим теплом чорного чаю. Розкішний аромат Citron тонізує, бадьорить, відкриває нові енергетичні канали, надає сил.

Аромадифузор – це стильний елемент декору і домашнього затишку, неповторний аромат і тонка естетика сучасного дому. Стриманий лаконічний дизайн робить аромадифузор чудовим доповненням сучасного інтер'єру, а вишуканий парфум дарує стійкий і особливий аромат.

Тип аромату: свіжий, шипровий.

Верхня нота: цитронелла.

Нота серця: лимон, шипрові ноти.

Базова нота: чорний чай, білий мускус.

Характеристики
Склад

Methoxymethylbutanol (3-methoxy-3-methyl-1-butanol), Parfum

Спосіб використання

1. Обережно дістати засіб з коробки.
2. Відкрутити кришку, витягнути пластмасову прозору заглушку.
3. Закрутити кришку на місце.
4. Палички вставити в ароматичну рідину, а через 5-10 секунд перевернути палички i знову вставити їх у флакон іншими кінцями.

Для випаровування не потрібне нагрівання, випаровування відбувається за кімнатної температури. Інтенсивність випаровування можна регулювати кількістю одночасно вставлених в аромадифузор паличок (чим більше паличок, тим інтенсивніше випаровування). Тривалість ароматизації приміщення до 90 днів. Робоча площа до 20 М2.

Мілілітри
160

Відгуки